01.08.2019. održana je 11. Memorijalna Dren Mandić trka na Paliću. Cilj smo ispunili, održali smo sećanje na Drena, oborili smo i rekord po broju učesnika. Startovalo je 117, a završilo 116 trkača.

Zahvaljujemo se svim učesnicima i još jednom čestitamo najbržima, iako je na ovakvim trkama pobedio sport, iznad svega.

Ovo su rezultati. Ukolimo neko ima bilo kakve primedbe, na rezultat, ili grešku u podacima imena, kluba, neka se slobodno javi do 07.08.2019. Nakon čega rezultati postaju zvanični.

  1. Bela Nađ Gellert, SAK Senta, Senta, 29:29
  2. Maksim Puškar, AK Spartak, Subotica, 29:51
  3. Daniel Bečkei, Bačka Topola, 30:34
  4. Edvard Halas, Paligo Palus, Subotica, 31:07
  5. Dario Bašić Palković, AK Spartak, Subotica, 33:54
  6. Aleksandar Stajić, bez kluba, Nevesinje, 34:26
  7. Stefan Mihajlović, AK Spartak, Subotica, 34:27
  8. Tijana Kabić (1.mesto žene), Ark Somaraton, Sombor, 34:41
  9. Ljubiša Berenji, Subotica, 35:27
  10. Laslo Čordalič, Škola trčanja Subotica, Subotica, 35:39
  11. Igor Batinica, Palić, 35:48
  12. Đorđe Munjas, Ark Somaraton, Sombor, 35:55
  13. Zoltan Horvat, Bečej, 35:56
  14. Gergelj Onozo, Bečej, 36:10
  15. Mihajlo Jovanović, November Project Novi Sad, Novi sad, 36:32
  16. Balint Fridrih, Ark Somaraton, Sombor, 37:00
  17. Radivoj Jocić, AK Bečej, Bečej, 37:57
  18. Mikloš Benedek, Bačka Topola, 38:05
  19. Sergej Besermenji, SAVS Vrbas, Vrbas, 38:15
  20. Zoran Marković, PSD Železničar, Novi Sad, 38:25
  21. Mirko Kujundžić, UG Poželi želju, Subotica, 39:00
  22. Tomislav Kujundžić, Subotica, 39:10
  23. Tihamer Sirak, AK Apatin, Bačka Topola, 39:34
  24. Viktor Dujmović, Subotica, 39:38
  25. Zoltan Šokčić, PSK Spartak, Subotica, 39:39
  26. Davor Balać, Dudova Šuma Tim, Subotica, 39:59
  27. Bojana Marić (2.mesto žene), Ark Somaraton, Sombor, 40:12
  28. Igor Bakoš, Novi Sad, 40:25
  29. Vlatko Primorac, Ark Tron, Subotica, 40:29
  30. Aron Šutuš, Škola trčanja Subotica, Subotica, 40:30
  31. Dalibor Ivić, TK Titan, Subotica, 41:30
  32. Gustav Rafai, Ark Tron, Subotica, 42:20
  33. Igor Skenderović, Subotica, 42:43
  34. Mario Kundit, Stanišić, 42:47
  35. Nenad Đorđević, Ark Somaraton, Sombor,  42:51
  36. Dejan Kakonji, Šri Činmoj Maraton Tim, Subotica, 42:52
  37. Nedeljko Rodić, PSD Železničar, Novi Sad, 42:59
  38. Darko Jankulovski, Subotica, 42:59
  39. Huba Tolđeši, Bačka Topola, 43:10
  40. Sabina Klbeček (3.mesto žene), PSK Spartak, Subotica, 43:11
  41. Arpad Šarkezi, Ark Somaraton, Sombor, 43:54
  42. Nebojša Jović, Subotica, 44:09
  43. Igor Prlja, Subotica, 44:24
  44. Branislav Bošković, Škola trčanja Subotica, Subotica, 44:50
  45. Arnold Lošonc, Škola trčanja Subotica, Subotica, 45:08
  46. Zoran Budimir, Subotica, 45:23
  47. Tamaš Helfrih, Goodwill, Subotica, 45:26
  48. Zoltan Pinter, Škola trčanja Subotica, Subotica, 45:34
  49. Željko Milenković, UG Poželi Želju, Donji Tavankut, 45:41
  50. Alen Adžić, Ark Tron, Subotica, 46:21
  51. Agneš Ruža, Subotica, 46:22
  52. Željko Dulić, November Project Novi Sad, Novi Sad, 46:34
  53. NIkola Petrašković, November Project Novi Sad, Novi Sad, 46:42
  54. Akoš Družek, Bački Vinogradi, 46:45
  55. Dragan Ćirić, Ark Tron, Novi Sad, 47:10
  56. Minea Marton, Subotica, 47:10
  57. Mladen Kundit, Stanišić, 47:16
  58. Ivana Goločevac, Subotica, 47:18
  59. Ivica Tasić, Ark Odžaci, Odžaci, 47:29
  60. Alisa Bajić, AK Apatin, Bečej, 47:40
  61. NIkola Babić, Subotica, 47:46
  62. Sandeep Thakur Singh, Subotica, 47:46
  63. Zoran Čanak, Škola trčanja Subotica, Subotica, 48:36
  64. Žolt Vinkler, Škola trčanja Subotica, Subotica, 48:37
  65. Borko Mihajlović, Škola trčanja Subotica, Subotica, 48:56
  66. Sonja Oros, Ark Tron, Subotica, 49:12
  67. Edit Tancoš, UG Inspiran, 49:12
  68. Branka Petrić Simić, Škola trčanja Subotica, Subotica, 49:12
  69. Edit Trungel Mešter, Ark Tron, Subotica, 49:23
  70. Sebastian Čikoš, Subotica, 49:27
  71. Silvia Čanadi, Škola trčanja Subotica, Subotica, 49:35
  72. Marija Parežanin, Škola trčanja Subotica, Subotica, 49:35
  73. Ivana Vojnović, Subotica, 49:46
  74. Siniša Šuić, Subotica, 49:53
  75. Matija Hemi, Subotica, 49:53
  76. Boris Prćić, Subotica, 49:53
  77. Srđan Bogić, Ark Tron, Subotica, 49:53
  78. Nikola Lacko, PSK Spartak Subotica, Subotica, 50:10
  79. Otto Beke, Ark Somaraton Sombor, Bezdan, 50:28
  80. Dušan Mijatov, Subotica, 50:49
  81. Elvira Maravić, Škola trčanja Subotica, Subotica, 50:57
  82. Laslo Erdelji, Ark Tron, Subotica, 50:58
  83. Izabela Juhas, Subotica, 51:08
  84. Vladimir Bulajić, Ark Somaraton, Bačka Palanka, 51:17
  85. Khop B. Gurung, Ark Fruška Gora, Novi Sad, 51:17
  86. Atila Molnar Gabor, Ark Tron, Senta, 51:30
  87. Korina Muči, Ark Tron, Senta, 51:34
  88. Goran Žigić, PSD Železničar, Novi Sad, 51:49
  89. Biljana Blažić, Škola trčanja Subotica, Subotica, 52:27
  90. Isidora Pavlović, Škola trčanja Subotica, Subotica, 52:50
  91. Saša Babić, Subotica, 53:09
  92. Željka Ljubojević, Škola trčanja Subotica, Subotica, 53:11
  93. Kristijan Renčar, Škola trčanja Subotica, Subotica, 53:25
  94. Zorica Vukov, Paligo Palus, Palić, 53:34
  95. Buranj Marija Terezia, Ultran Senta, Tornjoš, 54:05
  96. Eva Habibzada, Paligo Palus, Palić, 54:33
  97. Bojan Prćić, Subotica, 54:59
  98. Sabolč Bucko, Subotica, 55:24
  99. Uroš Tutorić, Subotica, 56:50
  100. Stevan Tutorić, Subotica, 56:57
  101. Anja Skenderović, Subotica, 57:07
  102. Taša Babić, Subotica, 57:07
  103. Doris Dulić, Subotica, 57:26
  104. Mladen Krstin, Škola trčanja Subotica, Subotica, 57:33
  105. Milana Rosić, Škola trčanja Subotica, Subotica, 57:33
  106. Ivan Živković, Novi Sad, 57:33
  107. Marija Dujmović, Subotica, 57:33
  108. Vidosav Šuvira, Bokserski Klub Gladijator, Beograd, 58:58
  109. Aleksandar Davidović, November Project, Novi Sad, 59:31
  110. Helena Dakić, Kikinda, 59:31
  111. Arelena Petrik Popović, Subotica, 59:35
  112. Jelena Radak, Subotica, 59:35
  113. Adam Vojnić Purčar, Paligo Palus, Palić, 1:00:03
  114. Marijana Dokić, November Project, Novi Sad, 1:00:56
  115. Sabolč Cimer, Šri Činmoj Maraton Tim, Subotica, 1:04:37
  116. Vera Ćupurdija, Škola trčanja Subotica, Bajmok, 1:06:37
  117. Marko Rokvić, AK Spartak, DNF

http://www.tron.org.rs/wp-content/uploads/2019/08/pobednici-dren-mandić-1.jpghttp://www.tron.org.rs/wp-content/uploads/2019/08/pobednici-dren-mandić-1-150x150.jpgJamanta ŠafranjMemorijalna trka "Dren Mandić"01.08.2019. održana je 11. Memorijalna Dren Mandić trka na Paliću. Cilj smo ispunili, održali smo sećanje na Drena, oborili smo i rekord po broju učesnika. Startovalo je 117, a završilo 116 trkača. Zahvaljujemo se svim učesnicima i još jednom čestitamo najbržima, iako je na ovakvim trkama pobedio sport, iznad svega....Zvanični sajt kluba