Jul kao trkački mesec je možda bio “siromašan” vezano sa brojem trka, ali nikako ne treba reći da je bio beznačajan. TRON je uvek na visini zadatka.

SPORTSKA OLIMPIJADA RADNIKA VOJVODINE – ADA, 07.-09.07.2023.

Na mobu Gradskog sportskog saveza Subotice, nekoliko članova ARK TRON-a je učestvovalo na ovom takmičenju u nekoliko disciplina.

U konceptu takmičenja rezultati nisu u prvom planu, nego se sve svodilo na redosled i mesta.

Plivanje 50m 07.07.2023.

Od Tronovaca, na ovom događaju su učestvovali Nenad Grković i Aleksandar Malagurski.

Atletika, 1000m žene, 09.07.2023.

Edit Trungel Mešter je osvojila 2. mesto na ovoj trci, koja se (kao i sve trke) održala po izuzetno toplom vremenu.

Atletika, 3000m žene, 09.07.2023.

Bojana Vujković 2. mesto

Atletika, 5000m muškarci, 09.07.2023.

Dimitrije Crnokrak, posle ispravljanja greške sudija i te kako zasluženo 2. mesto

Igor Janković, je istčao svoj PB na 5k, što je bilo dosta za 5. mesto u stvarno jakoj konkurenciji.

Zoltan Šokčić je na ovoj vreloj trci (možemo samo zamisliti kako mu je bilo, jer ne voli toplotu) istrčao rezervisano, ali opet jako dobro!

Atletika, 3000m muškarci, 09.07.2023.

Bogdan Trbojević i Zlatko Bedić su istrčali ovu distancu i osvojili 8. i 7. mesto.

Atletski troboj, 60/100m sprint, skok u dalj, bacanje kugle, 09.07.2023.

Edit Trungel Mešter je osvojila 4. mesto, dok je Zlatko Bedić bio 8. u ovoj disciplini.

PRVENSTVO SRBIJE ZA SENIORE/KE, 29.07.2023.

Izabela Mesaroš nas je iznenadila sa porukom da je na ovom takmičenju, u ordanizaciji Srpskog Atletskog Saveza, osvojila 2. mesto, sa rezultatom 19min 49sec i 58/100.

VUGIJEV polumaraton u Grkoj, 23.07.2023.

Odnosno zvanični naziv trke Halfmarathon in Methamorfossi, greece – unofficial.

Trka u kojoj su ljudi sa svih strana podržali ovu inicijativu i istrčali, odbajkali, 21, 28, 5, 10 km… ko kako je bio u mogućnosti.

A, epitet trke ima jer su se na kraju učesnicima podelile medalje – zapravo pehari!

Maraton 42,2km

Zoltán KŐSZEGI je sa rezultatom od 03:41:50 bio 4. u ukupnom plasmanu, a u starosnoj kategoriji je osvojio 1. mesto.

Polumaraton 21,1km

Blagoje Pašić, 02:18:09

VLASINSKI TRIATLON, 30.07.2023.

Da nas ima na svim stranama, potvrđuje i prisustvo na ovom takmičenju.

Olimpijski triatlon, 1,5km plivanje + 40km bicikl + 10km trčanje

Dejan Kakonji, 2h 49min

Sprint triatlon, 750m plivanje + 20km bicikl + 5km trčanje

Aleksandar Malagurski, 1h 34min, 3. mesto u kategoriji

Mario Malagurski, 1h 32min, 4. mesto u kategoriji

15.MEMORIJALNA TRKA DREN MANDIĆ, 30.07.2023.

U čast i sećanje tragično nastradalog Drena Mandića, koji je bio i jedan od osnivača ARK TRON, 30.07.2023. su trkači i planinari istrčali 8240m.

Na našem portalu se nalazi članak o ovoj memorijalnoj trci. 15. Memorijal Dren Mandić 30.07.2023.

https://www.tron.org.rs/wp-content/uploads/2023/09/SORV-00-1024x576.jpghttps://www.tron.org.rs/wp-content/uploads/2023/09/SORV-00-150x150.jpgZlatko BedićIzveštaji sa trkaJul kao trkački mesec je možda bio “siromašan” vezano sa brojem trka, ali nikako ne treba reći da je bio beznačajan. TRON je uvek na visini zadatka.   SPORTSKA OLIMPIJADA RADNIKA VOJVODINE – ADA, 07.-09.07.2023. Na mobu Gradskog sportskog saveza Subotice, nekoliko članova ARK TRON-a je učestvovalo na ovom takmičenju u nekoliko...